Preloader
 

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Offline Hizmetler;

15 senelik saha aktiviteleri deneyimimizde müşterilerimizin “fikir ortağı” olduk. Bugüne kadar yaptığımız etkinlikler ve roadshowlarla Türkiye genelinde görmediğimiz şehir, koklamadığımız çiçek türü kalmadı. Bir işin tohumundan gelişimine kadar tüm süreçlerini takip ederek, sürpriz olası aksilikleri önlemek için yoğun çalışırız.

İçerik oluşturur, kreatif çalışmalar sunar, kampanya ve tanıtım faaliyetlerinde çözüm üretir, markaya ve projeye uygun ekipleri kurar, müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi biliriz.

Sahada gerçek insanlarla, yüz yüze iletişim kurarız.

 • Saha aktiviteleri –EKİP KOORDİNASYONU- Kreatif içrerik üretimi-DOĞRU PLANLAMA
 • Merchandising
 • Gerilla pazarlama
 • Roadshow
 • Sahne, IşIk, ses ve görüntü sistemleri
 • Dijital baskı
 • Fuar organizasyonları
 • Lansmanlar
 • PR eventleri
 • Bayi toplantilari
 • Seminerler
 • Avm etkinlikleri

DİJİTAL Hizmetler;

Dijital de ise Sosyologger, sosyal medya dünyasında markalara ve dijital ajanslara farklı tür Dijital Pazarlama hizmet şekilleri ile gerek yurtiçi gerek ise yurtdışı anlamda servis veren bir kuruluştur.

Dijital alandaki hizmetlerimiz arasında,

Markalara ve Ajanslara yönelik  İnfluencer Marketing tedariki, Dijital Online Programatik Audio Reklamı hizmeti (Markalar için, Hedeflemeli ve lokasyon bazlı digital radyo yayınlarda audio spotu yerleştirme ve online müzik dinleyicisine yönelik interaktif teknoloji hizmetleri sunar), Sosyal Medya Hizmetleri ve sürekli olarak müşterilerimize sunmaya devam ettiğimiz offline ve digital dünya’ya yönelik yepyeni Digital teknoloji hizmetleri yer almaktadır.

1- İnfluencer Marketing:

Markalarının yanı sıra dijital ajanslara da geniş influencer havuzumuz ile beraber tedarik anlamında mesajlarını organik olarak sosyal medya dünyasında yaymaları için destek veriyor ve kampanya raporlamasıyla beraber markalara ve ajanslara bastan sona influencer kampanya hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti, ihtiyaç halinde, gerek yurtiçi gerek yurtdışı iletişimleri için gerçekleştiriyoruz. ( yurtiçi ve global influencer tedariki anlamında)

2- Dijital Online Programatik Audio Ad.(hedeflemeli reklam yerleştirme):

Ayrıca, markaların yanı sıra dijital ve offline ajanslar için Programatik Audio Ad (Audio Mesajı) yerleştirme hizmetleri sunuyoruz.(Yurtiçi ve Yurtdışı Hizmetler)

Dijital Online Programatik Audio Ad Yerleştirme Nedir? 

Markaların, digital audio platformlarda  audio spot reklamların doğru dinleyiciye ulaşması en önemli konudur.

Teknolojimiz  sayesinde, Dijital online müzik platformları ve podcast platformları aracılığıyla hedeflenen dijital online müzik dinleyicisine ulaşıyor ve ayrıca call to action(eylem çağrısı) sağlayan hizmetimiz ile de dinleyiciyi harekete geçirebiliyoruz.

Yani;

Segmente ettiğimiz, profil analizi gerçekleştirebildiğimiz ve lokasyon bazlı hedefleyebildiğimiz dijital online ses dinleyicileri içinde markanın mesajını (Audio spot reklamı) dinletebiliyor ve akabinde dinleyiciye aksiyon aldırtabiliyoruz. Bu teknolojik hizmeti gerek yurtiçi hatta ihtiyaç halinde gerek ise  yurtdışı tüm ülkelerdeki iletişim için sunabiliyoruz.

3- Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti:

Küresel ölçekte her türlü sosyal medya hizmetini sağlıyoruz. (Facebook reklamı, Instagram reklamı, google reklamı, seo yönetimi vb.)

4 – Yurtiçi ve Yurtdışındaki Markalara ve Ajanslara – Offline ve Digital Dünya için sürekli yenilenen  diğer teknoloji hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz.

Push tv notification teknolojisi vs.

Offline dünyasında 10 yılı aşkın, Digital online dünyası’nda ise 5 yılı aşkın, Yurtiçi ve Yurtdışında, Markalara ve Ajanslara (konvansyonel & digital) gerek offline hizmetleri gerek ise sürekli yenilenen digital pazarlama teknoloji hizmetleri sunan bir firma olarak yolumuza büyüyerek devam etmekteyiz. Bize ulasın,  Sosyologger olarak yaptığımız işleri, vermekte olduğumuz offline ve digital online hizmetlerimizi sizlere de sunalım.

 

WhatsApp chat